Gra kontrolna z ZIOMKI Rzeszów

W niedzielny piękny poranek rocznik 2011 rozegrał serię gier z rówieśnikami z Rzeszowa. Mecze odbywały się równocześnie w dwóch boiskach w Rodzinnym Centrum Sportu i Rekreacji WIKI Sanok. Każdy z zawodników miał możliwość zagrać w 90 minutowym wymiarze czasowym.

🗣️ Paweł Kalityński (trener Akademii Piłkarskiej Sanok U-12 ):
Boisko 1:
Bardzo dobrze zaczęliśmy tę rywalizację grając szybko i poprawnie. Stworzyliśmy sobie dobre sytuacje bramkowe i zamienialiśmy je na gole. W dalszej części gry nasze granie przestało tak funkcjonować jak dotychczas. Mecz się wyrównał, przeciwnik dochodził coraz częściej do głosu przez co straciliśmy kilka niepotrzebnych bramek. Generalnie drużyna wypadła z tej konfrontacji dobrze prezentując poprawny futbol.
Boisko 2:
Przeciwnicy przeważali w tym spotkaniu, byli konkretniejsi i skuteczniejsi pod naszą bramką. Były momenty, w których pokazaliśmy się z dobrej strony, ale było ich za mało. Wyciągamy wnioski, aby poprawić te elementy, które nas zawiodły i udoskonalać te, które funkcjonują. Dziękuję wszystkim zawodnikom za włożony trud w dzisiejszym sparingu.
Akademia Piłkarska Sanok U-12:
Emilia Rzemińska, Gabriel Banasiewicz, Igor Górnik, Michał Choroba, Alan Małek, Przemysław Wroniak, Nikodem Subik, Filip Gołąbiewski, Adam Winnicki, Gabriel Wojcieszak, Eryk Zbyl, Jakub Krzyżanowski, Miłosz Kozioł, Nikodem Zajonc, Michał Kiełtyka, Piotr Leszczyk, Kacper Ciupa, Artur Pisaniak.
Trener : Paweł Kalityński
Kierownik : Dariusz Małek