Komplet punktów z Beniaminkiem Krosno

Dziś nasza drużyna z rocznika 2010 podejmowała na obiektach Rodzinnego Centrum Sportu i Rekreacja WIKI drużynę Beniaminka Krosno w ramach I Ligi Podkarpackiej Młodzika. Pomimo wielu sytuacji nasza drużyna raz znalazła drogę do bramki Beniaminka, dzięki temu mogliśmy się cieszyć ze zdobyczy 3 pkt. Autorem strzelonej bramki był Szymon Kozak po ładnej zespołowej akcji Jakuba Drwięgi i Fabiana Łuszcza. Zacięta gra toczyła się do ostatniego gwizdka sędziego jednak ostatecznie to sanoczanie mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Akademia Piłkarska Sanok – Beniaminek Krosno 1:0
Bramka: Fabian Łuszcz

Akademia Piłkarska Sanok U-13:
Rafał Duży, Szymon Kluska, Paweł Koczera, Gabriel Dufrat, Marcel Przybyłowicz, Antoni Radłowski Szymon Kozak, Oliwier Rygiel, Fabian Łuszcz, Bartosz Wójtowicz, Jakub Drwięga, Jakub Szczurzydło, Patryk Hoksa, Patryk Biskup, Dawid Mazgaj

Trener : Mariusz Sumara i Łukasz Rygiel