Akademia Piłkarska Sanok U-10 – MISTRZEM PODKARPACIA W FUTSALU.

Pierwsze miejsce w rozgrywanym w Świerzowej finałowym turnieju o futsalowe Mistrzostwo Podkarpacia zajęła nasza drużyna Akademii Piłkarskiej Sanok rocznik 2014. W rywalizacji rozgrywanej w dwóch grupach rywalizowało osiem ekip, podopieczni trenerów Mariusza Sumary i Łukasza Rygla zapewnili sobie awans do finału, gdzie pokonali w półfinałowym meczu zespół FA Krosno. W meczu finałowym o złoto nasz zespół okazał się wyraźnie lepszy od drużyny Resovii Rzeszów pokonując ją 2:0. Tym samym Akademia Piłkarska Sanok wygrywa Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju MVP została zawodniczka Akademii Piłkarskiej Sanok- Lena Furdak.